Body Piercing Rzeszów

W salonie No Name Tattoo oferujemy Państwu, poza profesjonalnym wykonaniem tatuażu, również zabiegi upiększające ciało w formie piercingu. W naszym studio zawsze stawiamy na wysoki standard świadczonych usług, szczególnie w zakresie higieny! Zabiegi kolczykowania wykonują oczywiście doświadczeni w tym zakresie piercerzy wyłącznie przy użyciu sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze! Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz.: 9.00 – 17.00; ul. Bernardyńska 8/1a; Telefon: 575 050 516.

Piercing Rzeszów No Name Tattoo – Aktualności

 

Zachęcamy do śledzenia tutejszego Bloga, na którym zamieszczamy aktualności z naszego salonu No Name Tattoo. W tym miejscu również dzielimy się z Wami praktycznymi poradami oraz licznymi ciekawostkami z imponującego świata nowoczesnego ozdabiania ciała, głównie za pomocą tatuażu i body piercingu.

Pielęgnacja piercingu – ważne informacje dla fanów kolczykowania

Piercing – krótka historyjka

kolczyki przekluwanie rzeszow

Przekłuwanie – Ile kosztuje i czy to boli?

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości?

Zawsze możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Body piercing – czym jest i gdzie go wykonać?

 

Body piercing to nic innego jak przekłuwanie ciała w różnych miejscach, nie tylko w uszach, ale również na przykład w wargach, brwiach, nosie, pępku czy też bardziej intymnych okolicach. W następstwie przekłucia ciało zostaje ozdabiane biżuterią w postaci kolczyka o dowolnej formie dekoracyjności. A gdzie wykonać zabieg? Zdecydowanie w profesjonalnym salonie piercingu! Podczas wydawać by się mogło tak prostej czynności niezwykle istotne są sterylne warunki, fachowy sprzęt, a także wiedza i umiejętności osoby wykonującej zabieg. W naszym studio No Name Tattoo jesteśmy otwarci na ludzi. Do każdego zabiegu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i służymy pomocą na każdym etapie. Stosujemy kolczyki wyłącznie z najbezpieczniejszych materiałów. Fachowo doradzamy jak zadbać o przekłute miejsce. Na wszelkie pytania odpowiadamy cierpliwie i konkretnie. Dlatego nasi Klienci sprawiają nam niesamowitą przyjemność wybierając nasze studio po raz kolejny.

Piercing Rzeszów – Nasi zadowoleni Klienci!

 

Nasze studio odwiedziły już setki zadowolonych Klientów. Każdemu z nich gwarantujemy indywidualne podejście. Zabieg piercingu bez wątpienia poprzedza rozmowa z doświadczonym piercerem, podczas której szczegółowo omawiamy kolejne etapy kolczykowania. U nas możesz liczyć na życzliwą i miłą atmosferę!

Piercing Rzeszów – Precyzja – Bezpieczeństwo – Sterylność – Higiena

 

Dlaczego nasze studio? Ponieważ u nas wykonasz profesjonalne kolczykowanie ciała w sterylnych warunkach! O naszym profesjonalizmie świadczy liczność precyzyjnych, efektownych i estetycznych realizacji piercingu, jak również niezwykle szerokie grono zadowolonych Klientów. Poza samym zabiegiem nasza ekipa gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, w której prowadzimy między innymi wywiad i konsultacje dotyczące miejsca przekłucia oraz pomoc w doborze odpowiedniej biżuterii. Sprawiamy, że każdy kto odwiedzi nasz salon wychodząc z niego czuje się wyjątkowo. Nie boimy się wyzwań! Nie wierzysz? Sprawdź nasz profil na Facebooku.